"Dream team" je znova osvojil zlato

2021-07-29 17:17

28. julija popoldne po pekinškem času sta kitajska atleta Xie Sichang in Wang Zongyuan osvojila naslov prvaka z rezultatom 476,82 v moškem tekmovanju na dvojni deski 3M, ki je potekalo v centru vodnih športov v Tokiu! Januarja letos sta atleta skupaj osvojila naslov prvaka na preizkušnjah olimpijskih iger v Tokiu in svetovnega pokala. Na tem tekmovanju sta Xie Sichang in Wang Zongyuan sodelovala drug z drugim in premagala ameriško ekipo ter osvojila prvo mesto! Tekmovanje je kitajsko ekipo vrnilo tudi na vrh seznama zlatih olimpijskih medalj.

V zadnjih letih je športna raven različnih držav hitro napredovala, težavnost moške dvojne deske 3M pa se je močno povečala. Potapljača sta izbrala bolj stabilen težavnostni koeficient in jima je odlična igra prinesla prednost na začetku igre. Kitajka je po zadnjem skoku za drugim mestom zaostala za 23,46 točke.Dva potapljaška igralcapremagal močne ekipe različnih držav z sijajnimi izkušnjami in zaključil popoln olimpijski debi. Čestitke obema kitajskima športnikoma na poti v"sanje o potapljanju".

Dobite najnovejšo ceno? Odgovorili bomo čim prej (v roku 12 ur)